De website voor Budel-Dorplein voor nieuws, wetenswaardigheden en achtergrondinformatie van Dorplein, voor Dorplein, door Dorplein

Gaat Cranendonck ook van het aardgas af? Kom naar de informatieavond!

De gemeente nodigt je uit! Donderdag 27 mei 2021 organiseert de gemeente Cranendonck een digitale avond over de aanpak van de Warmte Transitie in onze gemeente, voor de komende jaren. De overheid heeft besloten dat Nederland van het aardgas af gaat in 2050. Maar….2050, dat is nog heel ver weg, toch? Klopt! Maar als je slim bent ga je nu al stapsgewijs aan de slag op je eigen tempo, met je eigen prioriteiten. En dan is het wel zo handig om te weten hoe de gemeente dit gaat aanpakken. Op wijkniveau, dorpsniveau of voor jou als individuele bewoner van Cranendonck.

Je kunt je nog aanmelden via: duurzaam@cranendonck.nl.Wil je nu al meer weten over warmtetransitie binnen onze gemeente, klik dan hier. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Tag Cloud